חיפוש

איך בוחרים זר מעוצב?

מי שבחרו בעבר זרי פרחים ללא ידע מעמיק בתחום, ידעו לומר לכם כי מדובר בבחירה שגוררת לא פעם התלבטות ארוכה. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, לאחר שמצאנו את עצמנו עומדים בסמוך לגבר צעיר שהתלבט זמן מה לגבי הזר המתאים ביותר עבור בת הזוג שלו. לאחר שסייענו לו בעניין, הבנו כי עלינו להעלות מדריך מקיף לרשת שיציג בפני כל דורש את הדרך הנכונה לבחירה של זר מעוצב.

 

תכירו את הדרך ה – 1 לבחירה של זר מעוצב: בירור אודות המשמעויות של פרחים שונים

הדרך הראשונה שתאפשר לכם לבחור את הזר המעוצב המתאים ביותר לכל סיטואציה היא באמצעות היכרות מעמיקה עם המשמעויות שעומדות מאחורי כל פרח. אם לא הכרתם את העובדה הזו עד היום, כדאי שתדעו עכשיו שמאחורי כל פרח עומדת משמעות. כך שחשוב מאוד לבצע בחירה נכונה, שתאפשר לכם להעביר את המסר הדרוש בעת מסירת הזר. הנה כמה משמעויות של פרחים נפוצים לדוגמא, שיאפשר לכם לדעת איזה זר נכון עבורכם:

  • ורד: פרח שמסמל אהבה ורומנטיקה
  • ציפורן אדום: מסמל הערכה ואהבה לאדם
  • ציפורן סגול: מסמל קפריזות

זר מעוצב

תכירו את הדרך ה – 2 לבחירה של זר מעוצב: התייעצות עם מומחה בתחום

הדרך השנייה תאפשר לכם גם כן לבחור בזר המעוצב על הצד הטוב ביותר. היתרון של דרך זו הינה העובדה כי אתם לא צריכים לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת ולקרוא פרטים אודות הפרחים שנמצאים באותה עת בחנות. אתם צריכים פשוט לגשת אל החנות פרחים בנעם – משלוחי פרחים בבאר שבע ולבקש מהמוכר במקום לייעץ לכם. תוכלו פשוט לומר שאתם צריכים זר מעוצב לקולגה ותקבלו בן רגע הצעה לזרים מעוצבים שיתאימו לסיטואציה.

 

תכירו את הדרך ה – 3 לבחירה של זר מעוצב: שיחה עם חבר שמבין בעניין

הדרך השלישית מתאימה למי מכם שיש לו חבר שמבין דבר או שניים בפרחים. אם יש לכם מישהו כזה בזמינות, תוכלו להרים אליו טלפון ולבקש ממנו לייעץ לכם. החיסרון המשמעותי בדרך זו נוגע לעובדה כי לא תוכלו להסתייע בו במידה ותרצו להעניק לו את הזר הנבחר.

זר מעוצב

יש דרך אחת שמועדפת על רבים, רוצים לדעת מה היא?

הדרך שנמצאה כטובה ביותר בעיני רבים היא הדרך השנייה, זו שמאפשרת לכל אחד להתייעץ עם מומחה בחנות. אנו מוכרחים להודות שגם אנחנו מצאנו את דרך זו כטובה ביותר, בגלל שהיא נוחה, זמינה ומאפשרת לכל אחד להיות בטוח ב – 100% בכך שהוא בוחר זר מעוצב שיתאים למי שיקבל אותו בסופו של דבר.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את הדרכים השונות שיאפשרו לכם לבחור בזר מעוצב על הצד הטוב ביותר. עכשיו יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שעליכם רק לראות איזו דרך היא הנכונה עבורכם ולרכוש את הזר המתאים.

זר מעוצב

אולי יעניין אותך גם