חיפוש

איך בוחרים זר מעוצב?

מי שבחרו בעבר זרי פרחים ללא ידע מעמיק בתחום, ידעו לומר לכם כי מדובר בבחירה שגוררת לא פעם התלבטות ארוכה. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, לאחר שמצאנו את עצמנו עומדים בסמוך לגבר צעיר שהתלבט זמן מה לגבי הזר המתאים ביותר עבור בת הזוג שלו. לאחר שסייענו לו בעניין, הבנו כי עלינו להעלות מדריך מקיף לרשת שיציג בפני כל דורש את הדרך הנכונה לבחירה של זר מעוצב.

 

תכירו את הדרך ה – 1 לבחירה של זר מעוצב: בירור אודות המשמעויות של פרחים שונים

הדרך הראשונה שתאפשר לכם לבחור את הזר המעוצב המתאים ביותר לכל סיטואציה היא באמצעות היכרות מעמיקה עם המשמעויות שעומדות מאחורי כל פרח. אם לא הכרתם את העובדה הזו עד היום, כדאי שתדעו עכשיו שמאחורי כל פרח עומדת משמעות. כך שחשוב מאוד לבצע בחירה נכונה, שתאפשר לכם להעביר את המסר הדרוש בעת מסירת הזר. הנה כמה משמעויות של פרחים נפוצים לדוגמא, שיאפשר לכם לדעת איזה זר נכון עבורכם:

  • ורד: פרח שמסמל אהבה ורומנטיקה
  • ציפורן אדום: מסמל הערכה ואהבה לאדם
  • ציפורן סגול: מסמל קפריזות

זר מעוצב

תכירו את הדרך ה – 2 לבחירה של זר מעוצב: התייעצות עם מומחה בתחום

הדרך השנייה תאפשר לכם גם כן לבחור בזר המעוצב על הצד הטוב ביותר. היתרון של דרך זו הינה העובדה כי אתם לא צריכים לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת ולקרוא פרטים אודות הפרחים שנמצאים באותה עת בחנות. אתם צריכים פשוט לגשת אל החנות פרחים בנעם – משלוחי פרחים בבאר שבע ולבקש מהמוכר במקום לייעץ לכם. תוכלו פשוט לומר שאתם צריכים זר מעוצב לקולגה ותקבלו בן רגע הצעה לזרים מעוצבים שיתאימו לסיטואציה.

 

תכירו את הדרך ה – 3 לבחירה של זר מעוצב: שיחה עם חבר שמבין בעניין

הדרך השלישית מתאימה למי מכם שיש לו חבר שמבין דבר או שניים בפרחים. אם יש לכם מישהו כזה בזמינות, תוכלו להרים אליו טלפון ולבקש ממנו לייעץ לכם. החיסרון המשמעותי בדרך זו נוגע לעובדה כי לא תוכלו להסתייע בו במידה ותרצו להעניק לו את הזר הנבחר.

זר מעוצב

יש דרך אחת שמועדפת על רבים, רוצים לדעת מה היא?

הדרך שנמצאה כטובה ביותר בעיני רבים היא הדרך השנייה, זו שמאפשרת לכל אחד להתייעץ עם מומחה בחנות. אנו מוכרחים להודות שגם אנחנו מצאנו את דרך זו כטובה ביותר, בגלל שהיא נוחה, זמינה ומאפשרת לכל אחד להיות בטוח ב – 100% בכך שהוא בוחר זר מעוצב שיתאים למי שיקבל אותו בסופו של דבר.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את הדרכים השונות שיאפשרו לכם לבחור בזר מעוצב על הצד הטוב ביותר. עכשיו יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שעליכם רק לראות איזו דרך היא הנכונה עבורכם ולרכוש את הזר המתאים.

זר מעוצב

אולי יעניין אותך גם

5 מתנות שניתן לתת לחג
כללי
5 מתנות שניתן לתת לחג

חגי ישראל הם זמן מצוין להעניק מתנות לבני המשפחה, לחברים ולעובדים. בחירת המתנה המושלמת יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך ישנם מספר רעיונות שיכולים להתאים לכל חג ולכל מקבל. להלן חמש מתנות שניתן לתת לחג, כל אחת מהן בעלת ייחודיות וערך מוסף מיוחד   1. סל מתוקים עשיר ומגוון סל מתוקים יכול לכלול מיני מאפים, שוקולדים, ממתקים ופירות יבשים. סל כזה יכול להתאים במיוחד לחגים כמו פורים, חג שמחת תורה וחג שבועות. אפשר למצוא סלים במגוון רחב של גדלים ורמות מחיר, כך שכל אחד יכול למצוא את המתנה שמתאימה לתקציב שלו. מתנה כזו לא רק מענגת את החך, אלא גם מביאה איתה שמחה וצבעוניות לחגיגות.   2. סידור תפילה יהודי עם עיטור כתר בכריכה הקדמית האפשרות של סידור עם כתר למשל

קרא עוד »
3 רעיונות מקוריים למתנות
כללי
3 רעיונות מקוריים למתנות

אין דרך משמחת יותר להביע אהבה, הערכה וכבוד  לאנשים האהובים שלנו כמו הענקת מתנה מושקעת. עם זאת, לעתים קרובות אנו נתקלים באתגר של בחירה והתאמת מתנה מקורית שתהיה גם משמעותית וגם פרקטית עבור האדם אותו אנחנו רוצים לפנק

קרא עוד »
5 מתנות לגננת של הילד
כללי
5 מתנות לגננת של הילד

סוף שנת הלימודים מתקרב בצעדי ענק, וזה הזמן המושלם להודות לגננת המסורה ששמרה על ילדכם לאורך השנה, טיפחה אותו במסירות וחינכה אותו באהבה. בחירת מתנה

קרא עוד »