חיפוש

אילו פעלולים מבצע אמן טלפתיה?

בין אם מדובר על פעלולים וטריקים פסיכולוגיים ובין אם מדובר על אפקטים וקסמים, אמן הטלפתיה חודר למחשבות, לרגשות ולאדם העומד מולו ומפתיע אותו ביכולות שלו. המאמר יפרט על הפעלולים אותם מבצע אמן הטלפתיה.

 

הפעלולים של אמן הטלפתיה

אמן טלפתיה עוסק בעיקר בקריאת מחשבות. לא מדובר על כוח על טבעי או כישרון מולד, אלא על טכניקה שמחייבת אימון ותרגול במשך שנים. למעשה, אמן הטלפתיה למד טכניקות ושיטות כיצד לקרוא שפת גוף, ג'סטות, טון דיבור, עמידה, הבעות פנים וכל דבר אחר שמאפשר לו לדלות פרטים, לזכור אותם ולהשתמש בהם כביכול לקריאת מחשבות. הוא כל כך חד שהוא מסוגל להפנט את האדם העומד מולו, לגרום לו לשכוח את שמו, לגרום לו לנקוב בשם מספר מסוים, להשפיע על החושים שלו, לשנות את העמדות שלו ולמעשה לשלוט בו באמצעות פעלולים וטכניקות כמו היפנוזה, טלקנזיס או סוגסטיות.

למשל, הזזת חפצים או כיפוף כפיות מכונים טלקנזיס, השפעה על אובייקט באמצעות המחשבה. בעוד שההיפנוזה שולטת בתנועות של האדם והסוגסטיות משפיעה על האמונות, הרגשות והמחשבות שלו. לפיכך, אמן הטלפתיה יוצר אפקטים המשלבים את כל התחומים שנראים לקהל ככוח על מכיוון שהוא אינו מבין כיצד הדברים קורים, כיצד הוא עושה דברים שלא בשליטתו, כיצד הוא זוכר או שוכח דברים, כיצד המנטליסט יודע עליו פרטים מסוימים וכן הלאה.

 

האם אמן הטלפתיה משלב גם קסמים?

מופע קסמים הוא אינו מופע טלפתי למרות שנוצרה סטיגמה שמדובר באותו המופע. במופע טלפתיה משלבים טכניקות הקשורות לקריאת מחשבות ולהטוטים מקוריים ואילו במופע קוסמות מדובר על זריזות ידיים וטכניקות אחרות. למרות זאת, ניתן לשלב קסמים וטלפתיה במופע אחר כאשר מדובר על אמן שלמד את שני המקצועות ובקיא בשני התחומים. לקהל עצמו יהיה קשה להבחין מהו קסם ומהי טלפתיה, אך זה לא ישנה את העובדה שהם יחוו מופע ברמה גבוהה שישפיע עליהם לאורך זמן.

 

מדוע מומלץ להזמין מופע טלפתיה?

אמן טלפתיה בשילוב קסמים הוא פתרון נהדר כאשר מחפשים לבית העסק הפקת ערב חברה מהנה, סיום מהנה ליום גיבוש או יום כייף לעובדים, מסיבות של וועדי עובדים, הפנינג למתגייסים, תערוכות, נשפים ועוד. גם לאירועים פרטיים בבית או באולם מתאים מופע כזה בין אם מדובר על חתונה או מסיבת רווקות ובין אם מדובר על יום הולדת עגול או ציון יום נישואין.

נכון שישנם מופעי סטנד אפ לא פחות טובים, סדנאות למיניהן ואטרקציות נוספות, אך מופע טלפתיה הוא מופע ייחודי, מרשים, מהפנט, מרתק ובמקביל מצחיק ומענג. הסיכוי שהקהל יזכור מה היה באירוע יהיה גדול יותר כשמדובר במופע איכותי ובאוכל טעים. מומלץ לקרוא המלצות על האמן הטלפתי ולבחור באדם מקצועי ומנוסה. ככל שתקפידו על האיכות כך גם המופע יהיה טוב יותר.

 

אמן חושים עם קלפים

אולי יעניין אותך גם

קונפטים
אטרקציות לאירועים
אטרקציות מרשימות למסיבות

כל מארגן מסיבות מתחיל יודע שצריך להשקיע באטרקציות מרשימות כדי שהמסיבה שלו תהיה המדוברת ביותר בסביבה. החלטנו לצאת ולבדוק את העניין באופן מעמיק, כדי להקל

קרא עוד »