חיפוש

דואגים לעובדים – כך תדאגו לעובדים לטיול חברה מושלם!

כל מנהל טוב יודע כמה חשוב לשמור על מוטיבציה גבוהה בקרב צוות העובדים. מסיבה זו, לא מעט חברות עורכות כיום ימי גיבוש וטיולים לעובדים שלהן. החברות משקיעות הרבה אנרגיה, מאמצים, וכסף, בימי הגיבוש האלה, ולא סתם. אז אם הטילו עליכם את המשימה לארגן את טיול החברה הקרוב, ואתם רוצים שהוא יהיה לא פחות ממושלם, הגעתם למקום הנכון.

הכנו לכם מדריך קצר וקולע שיסייע לכם לבנות טיול מעולה שעוד ידברו עליו הרבה מאוד זמן. מוכנים? בואו נצא לדרך!

 

רכב פרטי או אוטובוס?

אחת השאלות הבסיסיות היא האם להזמין הסעה אחת לכל העובדים או לבקש מכל אחד להגיע ברכב הפרטי שלו. אנו ממליצים ללכת על האופציה הראשונה. ברגע שכל אחד מגיע ברכב הפרטי שלו וכל אחד צריך ליסוע איתו בין תחנה לתחנה העסק מסתרבל מאוד ואתם מאבדים הרבה מאוד זמן, ולא תמיד יש מספיק חנייה בכל מקום. יתרון נוסף של אוטובוס הוא כמובן הגיבוש שאותו חווים בנסיעה המשותפת.

מכונית או אוטובוס

אטרקציה מרכזית

בסופו של דבר אתם צריכים לבנות את היום סביב עוגן אחד מרכזי. אל תנסו להכניס המון דברים קטנים שלא תוכלו להספיק. קחו לכם פעילות אחת או שתי פעילויות חשובות שאתם לא מפספסים בשום מצב, ואליהן תוסיפו דברים קטנים יותר אם יישאר זמן.

אחת הפעילויות האהובות ביותר שאנו ממליצים עליהן בחום היא טיולי טרקטרונים ניתן למצוא טיול טרקטורונים בכל רחבי הארץ. מדובר על שילוב נהדר בין סיור מודרך בטבע שכולל גם תצפיות והדרכה רלוונטית על המקום, לחוויית אקסטרים שרובנו לא חווים ביום יום שלנו. אין כמו חשיפה ישירה לטבע המיוחד שלנו בישראל בלי הצורך ללכת או לסחוב תיק כבד על הגב.

 

אוכל

כמו שאומר המשפט הידוע, הצבא צועד על קיבתו. חשוב מאוד להקפיד שאנשים לא יהיו רעבים במשך היום, כי זה מוציא להם את החשק ומוריד את מצב הרוח. אנו ממליצים לחשוב על מסעדה טובה שבה תאכלו את הארוחה המרכזית של היום.

חשוב לוודא שהמסעדה יכולה לספק אוכל לכל העובדים שלכם. בדקו היטב את העניין מבחינת שומרי כשרות, צמחונים, טבעונים, בעלי רגישויות למזון, ועוד. חוץ מהארוחה המרכזית חשוב לדאוג לפינת קפה שתיפתח תמיד בכל עצירה, וכמובן לנשנושים ולפינוקים שכוללים פירות חתוכים, עוגיות, מאפים, ועוד.

 

מים

אתם אולי תרגישו כמו המורה בטיול השנתי של בית הספר היסודי, אבל אנו ממליצים לכם בחום לרכוש כמה שישיות מים מראש. תמיד יש עובדים חכמים שלא מביאים מים לטיול, וישראל היא מדינה חמה. בקבוק מים במקום יכול למנוע התייבשות שתחרב את הטיול.

 

סיכום

תכנון ראשוני טוב שכולל אטרקציה מרכזית שסביבה נע הטיול וארוחה טובה, בוודאי תהפוך את הטיול למושלם. עם התוספות הקטנות על הדרך הוא כבר יהיה בלתי נשכח!

טיול חברה

אולי יעניין אותך גם