חיפוש

המתנפחים השווים שאתם חייבים לאירוע הבא שלכם

״כל הילדים קופצים רוקדים״ אז למה לא לתת להם לקפוץ על מתנפחים? מתנפחים הם חלק בלתי נפרד מכל מה שקשור להפעלות לאירועים. מתנפחים יכולים להיות אטרקציה מעולה לגרום לילדים שלכם ולחברים שלהם לקפוץ ולהנות מכל רגע באירוע.

 

למה דווקא לבחור באטרקציית מתנפחים

ילדים אוהבים מאוד מתקנים מתנפחים ובארץ, במיוחד בשנים האחרונות, נרשמה עלייה בהשכרה של מתנפחים בכל אזורי בארץ. ימי הולדת בימנו, לא מסתכמים בעוגה ומתנות, אלא הילדים שלנו יהיו חייבים אטרקציות מיוחדות. ימי ההולדת שהיו בעבר היו מסתכמים במקסימום ליצן, כיבוד וטקס כיבוי הנרות. אך היום, הילדים שלנו מצפים ליותר.

עקב הסטנדרטים שעלו בקרב חבריהם, הילדים שלנו חייבים להתאים את עצמם ואת הסטנדרט שנקבע בקרב הילדים האחרים. בגדול, הילדים שלנו מצפים ליותר, עקב סטנדרט שנקבע בסביבת הילדים.

 

מתנפחים למשחק תחרותי

מתנפחים על אף שהם מאוד מהנים, עלולים להיות גם מסוכנים. כך שלפני שנשכיר מתנפחים, נשים את בטיחות הילדים שלנו מעל הכל. אצלנו בחברת קונסולה אטרקציות לאירועים דואגים לבטיחות של ילדכם בראש ובראשונה. מתנפחים תחרותיים יתאימו בדרך כלל לילדים בגילאי 5-15.

המתנפחים לאו דווקא מיודעים לקפיצה, אלא למשחק תחרותי מהנה. בין המתנפחים השונים ניתן למצוא סוגי מתנפחים כמו קליעה למטרה, קליעה לסל, חישוקים בעפרונות, קליעה של כדורים לחורים ועוד. את המוזמנים ניתן לחלק לשתי קבוצות, וכך ליצור ביניהם תחרות.

 

מתנפחים להוצאת מרץ

מתנפחים אלה הם בדרך כלל מתנפחים שנועדו לגרום לילדים שלכם לקפוץ גבוה גבוה ולהוציא את המרץ שלהם. המתנפחים כוללים משטחים גדולים ואפילו קפיצות עם מגלישה, קפיצות בצורה של טירה, קפיצות במקומות רחבים יותר וצרים יותר. למתנפחים אלה יש צורות רבות וצבעים רבים. בכל פעם ניתן ל4-5 ילדים לקפוץ לפרק זמן ואז לבצע חילוף. כך תוכלו ליצור מצב שחלק מהילדים ייהנו מהכיבוד והדברים האחרים, בעוד האחרים קופצים להנאתם.

 

מתנפחי מים

במקרה ושכרתם בריכה ביתית לצורך האירוע, תוכלו לשדרג את האירוע בעזרת מתנפחי מים. המתנפחי מים כוללים תותחי קצף, מגלשות מים, משפריצים ועוד. את המגלשות מים ניתן להרטיב בעזרת הצינור, על מנת שכולם יוכלו להחליק בקלות אל הבריכה ולדמות להם פארק מים אמיתי. מתנפחים כאלה יכולים להתאים רק לגיר בוגר יותר, מכיוון שכל הילדים המשתתפים צריכים לדעת לשחות. לא תוכלו לקחת אחריות על ילד שאינו יודע לשחות וחלילה יקרה לו משהו בעת הפעילות.

 

לסיכום

כאשר אתם בוחרים את המתנפחים, קודם כל רצוי לבחור במקום שקודם כל הבטיחות היא קודמת להכל. את המתנפחים עליכם להתאים לקבוצת הגיל שאתם רוצים לחגוג את האירוע. עליכם לקחת את הכל בחשבון וגם אחריות על כל המשתתפים. מתנפחים היא דרך מצוינת לחבר בין כל החברים, להנות, לכייף ולהוציא המון המון אנרגיה. אין כמעט ילדים שלא אוהבים מתנפחים בכל גיל, תפקידכם הוא להתאים להם את המתנפחים המתאימים ביותר לאירוע שלכם.

לשלל מתנפחים נוספים היכנסו לאתר: https://www.consola.co.il.

מתנפחים

אולי יעניין אותך גם

קונפטים
אטרקציות לאירועים
אטרקציות מרשימות למסיבות

כל מארגן מסיבות מתחיל יודע שצריך להשקיע באטרקציות מרשימות כדי שהמסיבה שלו תהיה המדוברת ביותר בסביבה. החלטנו לצאת ולבדוק את העניין באופן מעמיק, כדי להקל

קרא עוד »
אטרקציות לאירועים
אילו פעלולים מבצע אמן טלפתיה?

בין אם מדובר על פעלולים וטריקים פסיכולוגיים ובין אם מדובר על אפקטים וקסמים, אמן הטלפתיה חודר למחשבות, לרגשות ולאדם העומד מולו ומפתיע אותו ביכולות שלו.

קרא עוד »