חיפוש

יש לכם ד"ש: 2 יתרונות בסיכות דש ממותגות

בתקופה האחרונה אנו רואים לא מעט אנשים מסביבנו שעונדים סיכות דש ממותגות על הבגדים והתיקים. עובדה זו גרמה לנו לתהות – למה כולם משתמשים בסיכות הממותגות אלה? ומה היתרונות שלהן בכלל? כדי שנוכל לענות על כל התהיות שלנו, יצאנו לבדוק את העניין עם אנשים שיודעים דבר או שניים בנושא. מדובר בבעלי העסקים שבחרו להוציא את סיכות הדש הממותגות לפועל. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ונגלה יחדיו מהם היתרונות שעומדים מאחורי העניין הזה.

 

תכירו את הגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל גורמים שמכירים את העניין מקרוב, כפי שכבר ידוע לכם. חשוב לנו לציין תחילה איך הגענו אליהם, כדי שתוכלו לדעת שאלו אנשים שיודעים את היתרונות בעל פה. בעלי העסקים שסייעו לנו בכתיבת המדריך הם בעצם מי שבחרו להזמין סיכות דש ממותגות מסיבות שונות, למשל:

  • כדי להעניק לעובדים בכנס של החברה
  • כדי לחלק ללקוחות חדשים
  • כדי להוסיף את הסיכה לדש הבגד של העובדים במשרד

הגענו אל אותם בעלי עסקים לאחר שפרסמנו מודעה בנושא בעיתון עסקי מוכר וביקשנו לשמוע מהם היתרונות שגורמים לרבים לבחור בסיכות דש ממותגות. לשמחתנו, מעל ל – 50 גורמים שונים מסרו לנו את תשובתם ואפשרו לנו להכיר ב – 2 היתרונות המשמעותיים ביותר.

 

יש לכם ד"ש – יתרון מספר 1 בסיכות דש ממותגות

היתרון ה – 1 שחשוב מאוד שתכירו נוגע לפרסום קל. ברגע שאתם מחלקים לעובדים או ללקוחות שלכם סיכות שנקנו מחנות מומלצת כמו למשל דש דש – סיכות דש ממותגות, אתם בעצם מפרסמים את העסק שלכם בקלות וללא כל מאמץ. העובדים הם אלו שמציגים את לוגו העסק בכל מקום שבו הם יהיו ואתם מרוויחים.

 

יש לכם ד"ש – יתרון מספר 2 בסיכות דש ממותגות

היתרון ה – 2 שרבים הציגו בפנינו נוגע ליישום קל. שכן, בחירה בסיכות דש ממותגות לא מצריכה מכם יצירת קשר עם משרדי פרסום, פילוח של קהלי יעד ועוד הליכים מורכבים. היא פשוט מצריכה מכם שליחה של הלוגו ומסירת פרטים אודות מקום המשלוח.

 

טיפ לבחירה נכונה של סיכות דש ממותגות

מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי חשוב מאוד לשים לב כי אתם בוחרים בסיכות דש ממותגות שנמכרות על ידי חנות מוכרת ומומלצת. כזו שתספק לכם סיכות איכותיות שיחזיקו מעמד לזמן רב. ראינו שמעל ל – 20 איש ציינו את העובדה הזו כהערה בסקר והיה לנו ברור שהעניין מראה כי זהו עניין חשוב שאתם צריכים להכיר בו.

 

סיכום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 2 היתרונות של סיכות דש ממותגות לעסק שלכם. כעת, כשיש בידיכם את המידע, עליכם רק לבחור את המקום שממנו תזמינו את הסיכות. נאחל לכם שתבחרו נכון ושיהיה בהצלחה!

 

 

אולי יעניין אותך גם

מה הם מוצרי קד"מ?

בתור בעלי עסקים, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לפרסום מסיבי של העסק שלכם בדרכים שונות. הדרכים הרגילות לפרסום מוכרות כמעט לכל אחד, וקצת קשה למצוא

קרא עוד »
פינג'אן
טיפים לאירועים
3 שימושים לכירת גז ניידת

מתכננים קמפינג?  אוהבים את השטח? הגעתם למקום הנכון. כירת גז ניידת היא המקום שבו מתחילה החגיגה האמתית. נשמע מוגזם? תחשבו שנייה על בוקר בלי קפה

קרא עוד »
3 מתנות שוות לבת הזוג

בחירת מתנה לבת זוג עשויה להיות עניין מורכב שמצריך מחשבה מעמיקה והיכרות עם עולם המתנות. שכן, יש כל כך הרבה מתנות והקושי גובר ככל שנכנסים

קרא עוד »
זמרת
טיפים לאירועים
איך בוחרים ערכת קריוקי?

אלו שבחרו בעבר ערכת קריוקי לאירוע שהם הקימו יידעו להגיד לכם גם אם תעירו אותם באמצע הלילה שבחירה של ערכה כזו זה לא עניין של

קרא עוד »