חיפוש

כיצד לבחור את האגרטל המושלם לסידור הפרחים שלך?

את המאמר הבא אנחנו רוצים לפתוח בשאלה: האם יש דבר משמח יותר, צבעוני יותר ומפיח חיים יותר מאשר פרחים? אם תשאל אותנו, התשובה לשאלה הזו היא בהחלט לא! הפרחים מביאים איתם משהו ששום אלמנט עיצובי אחר לא

מביא.

מעבר לצבעוניות המהממת והמגוונת שלהם, הם מביאים איתם גם ריחות נפלאים של פריחה, ומוסיפים המון אור לכל בית, משרד או אירוע חגיגי.

על מנת שתוכל להניח את סידור הפרחים שלך בתוך האגרטל המושלם, הנה כמה עצות שיעזרו לך לבחור אותו בצורה הנכונה ביותר.

 

לכל סיר יש מכסה, כמו שלכל סידור פרחים יש אגרטל

התאמות הן חלק מרכזי בעולם, וממש כמו שלכל סיר יש מכסה, וכמו ש"לכל אחת יש את האחד שלה שיסגור איתה מעגל" – כך גם לכל סידור פרחים יש אגרטל שמתאים לו. בראש ובראשונה, נפתח בזה שקיימים היום אין ספור סוגים של אגרטלים, חלקם גבוהים, חלקם נמוכים, חלקם שקופים, חלקם צבעוניים ואטומים, חלקם בצורה קלאסית וחלקם בצורות משתנות. חלק גדול מהמבחר הזה מחכה לכם באתר האינטרנט https://fiona.co.il, בו תוכלו לרכוש סידור מהמם בתוך אגרטל מהמם אפילו יותר.

 

בחירת האגרטל המושלם לסידור הפרחים: עם הגבעול או בלי?

אחד הקריטריונים שצריכים להוביל את הבחירה שלכם באגרטל קשור בגבעול של הפרחים שמרכיבים את הסידור. חלק מהפרחים נעוצים בראשם של גבעולים יפהפיים ובעלי נוכחות, ואילו חלק מהפרחים מחוברים לגבעול שאין לו משמעות מרשימה או עיצובית. פרחים עם גבעול יפהפה יתאימו לאגרטל שקוף, שיוכל להראות את היופי של הגבעול גם מבעד לכלי השקוף, ואילו סידור פרחים עם גבעול שאפשר לוותר עליו מבחינה עיצובית – יוכל להיות מונח בתוך אגרטל אטום.

 

פרחים גבוהים לעומת פרחים נמוכים

לגבעול בסידור הפרחים שלך יש משמעות נוספת – הגובה שלו. מעבר ליופי שהוא מביא איתו, חשוב שתבין שהגבעול יכול להיות ארוך או קצר, מה שיכול לעזור לך לבחור את האגרטל המושלם בהתאם. פרחים שנלווה להם גבעול ארוך יוכלו להשתלב נהדר בתוך אגרטל גבוה, לעומת פרחים שנלווה להם גבעול קצר, שעבורם גם אגרטל נמוך יחסית יוכל להספיק.

נקודה שחשוב לציין היא שבעת רכישת סידור הפרחים שלך תוכל לבקש מהשוזר או השוזרת לקצר את הגבעול, כך שהוא יוכל להתאים לאגרטל נמוך קיים שכבר נמצא אצלך.

 

האגרטל המושלם לאירוע המושלם

בחירת האגרטל צריכה להתחשב גם בסוג האירוע והשולחנות הנבחרים באירוע שאותו אתה מקיים. עבור שולחן עם אורחים בודדים תוכל להסתפק באגרטל נמוך, לעומת שולחן ארוך עם עשרות אורחים שדווקא אגרטל גבוה יתאים לו יותר.

לסיכום, כל בחירה שתעשה תוכל להשתלב בצורה נהדרת עם סידור הפרחים שלך, כל עוד תיקח את כל הקריטריונים שציינו כאן בחשבון, ותפעל בהתאם להם. קדימה, לך להוסיף קצת צבע לחלל שלך!

 

וורדים

אולי יעניין אותך גם

מה הם מוצרי קד"מ?

בתור בעלי עסקים, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לפרסום מסיבי של העסק שלכם בדרכים שונות. הדרכים הרגילות לפרסום מוכרות כמעט לכל אחד, וקצת קשה למצוא

קרא עוד »
פינג'אן
טיפים לאירועים
3 שימושים לכירת גז ניידת

מתכננים קמפינג?  אוהבים את השטח? הגעתם למקום הנכון. כירת גז ניידת היא המקום שבו מתחילה החגיגה האמתית. נשמע מוגזם? תחשבו שנייה על בוקר בלי קפה

קרא עוד »
3 מתנות שוות לבת הזוג

בחירת מתנה לבת זוג עשויה להיות עניין מורכב שמצריך מחשבה מעמיקה והיכרות עם עולם המתנות. שכן, יש כל כך הרבה מתנות והקושי גובר ככל שנכנסים

קרא עוד »