חיפוש

מתנות לחגים –  איך תכינו מתנה שווה לשבועות

חג השבועות קרב ובא ואתו קרבה ובאה השאלה החשובה באמת – מהי המתנה הטובה ביותר שנוכל להעניק ליקרנו? לפניכם אוסף של מתנות שימושיות ונעימות שיכולות להתאים לכל אחד.

כישראלים אנחנו חווים חגים רבים ובהתאם חווים התלבטויות רבות לגבי המתנות שנעניק בכל פעם. נדמה שכבר מיצינו את כל האפשרויות אך אפשר להפתיע עם מתנה יצירתית ומקורית בכל פעם ואף שזו תתאים הן לאדם שלו תרצו להעניק את המתנה והן לחג הנחגג בזמן הנוכחי, במקרה שלנו, חג השבועות. בכתבה הבאה נפרט לגבי התהליך לבחירת המתנה המושלמת לאדם אותו תרצו להעניק ולחג השבועות בפרט, בכדי שתוכלו להעניק מתנה יצירתית ומקורית בהתאמה לחג השבועות.

 

דעו מי עומד מולכם

חשבו היטב מי הוא האדם אליו אתם מעניקים את המתנה. ניתן להתמקד במספר פרמטרים המאפיינים אותו כגון, התנהגותו, תחביביו או הסטטוס שלו בחיים. למשל, אם מדובר במשפחה שעברה לגור בדירה חדשה אז פריטי נוי חדשים לבית כמו סלסלת טנא לשבועות או מפה העשויה מרקמה ממוחשבת יכולים להתאים בהחלט. כמו כן, אם מדובר באישה או גבר שיש להם תחביב או תשוקה גדולה לאפייה אז מתנות הקשורות לכך כמו כיסוי חלה או סינר העשוי מטקסטיל יכולים להתאים במקרה זה. יתר על כן, מתנות הקשורות בשבעת המינים, אשר מזוהים באופן ישיר עם חג השבועות, הן מתנות אשר יתאימו באופן אוניברסלי לכל אדם. דוגמאות למתנות כאלו יהיו בקבוק יין, שמן זית, ממרח סילאן – כל אלו ועוד אלו מצרכי מזון איכותיים שתמיד מהנה לקבל.

 

טיב הקשר בינכם

מידת קרבתכם לאדם שאליו מוענקת המתנה הינו שיקול משמעותי בבחירת המתנה. וודאי שלא תעניקו מתנה שזהה במידת ההשקעה לחבר שהוא יקר לליבכם לעומת דודה רחוקה שעמה אתם שומרים על קשר רופף. לפיכך, מידת הקרבה בינכם וסוג היחסים בינכם הינם גורמים מכריעים בבחירת המתנה לאדם המיועד. עם זאת, חשוב לזכור שלא תמיד פשוט לקלוע לטעם האישי ולמה שהבן אדם ירצה או יצטרך. מהות הענקת המתנה היא לגרום לאדם שמולך להרגיש אהוב וחשוב, בעוד שהחשיבות של הפריט עצמו פוחתת בהשוואה לכך. לכן, כל עוד הושקעה במתנה מחשבה ואהדה, האדם המקבל אותה יקבל אותה בשמחה ובאהבה.

לסיכום, מגוון האפשרויות לבחירת המתנה לחגים הוא רחב ביותר וניתן להתאים אותו לפי אופיו של הבן אדם וטיב הקשר בינכם. לכבוד חג השבועות בפרט, ניתן להעניק פריטים רבים אשר משתלבים ברוח החג בדרך יצירתית וייחודית. רוב המתנו מתאימות למגוון רחב של גילאים וסוגים שונים של אנשים כך שיוכלו להתאים לכל אחד. בנוסף, את כלל המתנות האלו ניתן למצוא במגוון רשתות גדולות ובתי עסקים כמו המשביר לצרכן, נעמאמי ועוד. לפיכך, לא נדרש מאמץ רב של משאבי זמן ואנרגיה בכדי להשיג מתנות ראויות.

מארזים

 

אולי יעניין אותך גם

קונפטים
אטרקציות לאירועים
אטרקציות מרשימות למסיבות

כל מארגן מסיבות מתחיל יודע שצריך להשקיע באטרקציות מרשימות כדי שהמסיבה שלו תהיה המדוברת ביותר בסביבה. החלטנו לצאת ולבדוק את העניין באופן מעמיק, כדי להקל

קרא עוד »
אטרקציות לאירועים
אילו פעלולים מבצע אמן טלפתיה?

בין אם מדובר על פעלולים וטריקים פסיכולוגיים ובין אם מדובר על אפקטים וקסמים, אמן הטלפתיה חודר למחשבות, לרגשות ולאדם העומד מולו ומפתיע אותו ביכולות שלו.

קרא עוד »