חיפוש

3 מתנות לבת הזוג – שיראו לה שאתה אוהב

לפעמים כל מה שהבת זוג צריכה זה את תשומת הלב שלך והוכחה לכך שאתה באמת אוהב אותה וחושב עלייה. בנות לרוב צריכות הוכחות ומחוות אהבה מצד הבן זוג שלהן כדי להרגיש נחשקות ואהובות, לכן כל מה שעליך באמת לעשות הוא לפנק אותן במתנות ובמחוות רומנטיות שיסמלו את הרגשות שלך כלפיה.

לפעמים לא צריך להטיס מסוק בשמיים שכתוב עליו שלט ״אני אוהב אותך״. אומנם מדובר במחווה מרגשת, אך יש עוד כמה מתנות שיוכלו להראות לה עד כמה אתה אוהב אותה. 

 

אי אפשר לטעות עם פרחים

אם אתה מחפש מתנה מאוד מקורית, לעיתים כל מה שצריך זה לחשוב בפשטות על מחווה כמו שליחת פרחים. משלוח פרחים מהודר ורומנטי של ורדים, או כל פרח אחר שהיא אוהבת עושה את העבודה ברוב המקרים.

חשוב מאוד במקרה כזה להוסיף פתק רומנטי מחנות הפרחים שיספר עד כמה אתה אוהב אותה ולמה היא הבחורה הכי מדהימה שהכרת בחייך. פרחים מאז ומעולם סימלו רומנטיקה עבור נשים לאורך ההיסטוריה וזו מחווה רומנטית שתמיד תישאר באופנה.

 

אהבה מתוקה

חוץ מפרחים, יש מחווה אחת שאף פעם לא תימאס על המין הנשי כנראה והיא שוקולד. משלוח של מארזי שוקולד למקום העבודה שלה, כזה שכל החברות שלה לעבודה ידברו עליו יעשה לגמרי את העבודה להוכחה מוחלטת של אהבתך.

בין אם אתה לא רוצה לשלוח את המארז לעבודה שלה, תמיד אפשר לדאוג להעניק לה את המשלוח או את המארז בצורה אינטימית, שזה במפגש שלכם פנים מול פנים. גם במקרה הזה, חשוב להצטייד בפתק רומנטי שמספר את רגשותיך הכנים כלפיה ואל תחסוך במחמאות כיפיות שישאירו אותה מרחפת כל היום.

 

תכשיט שלי

אם אתם הרבה שנים ביחד, ייתכן והיא מחכה כבר להצעה מהצד שלך, ואם היא תראה קופסא של טבעת ואתה עוד לא שם, ייתכן ובמקום מחווה רומנטית, תקבל ריב סוער ופרצוף מאוכזב. לכן, טבעת כמתנה ללא הצעה, לא באה בחשבון.

אך צמיד מרשים, שרשרת שתואמת את הסגנון שלה והטעם שלה או עגילים שהיא אמרה לך שהיא אוהבת רק בשבוע שעבר, יכול לגמרי לעשות את העבודה ולהיות מחווה רומנטית וגם להביע את האהבה שלך כלפיה.

במקרה ואתה לא בטוח איזה תכשיט היא תאהב, תמיד תוכל להציץ בקופסת התכשיטים שלה ולהבין איזה סגנון היא הכי אוהבת, או אפילו להתייעץ עם מוכרת בחנות על סגנונות שונים שאתה חושב שיגרמו לבת זוג שלך להרגיש שמישהו שם חשב עליה לא מעט.

 

לסיכום

יש מתנות שאף פעם לא ימאסו על המין הנשי כנראה, שהן לרוב פרחים, שוקולד וגם תכשיטים. אם אתה רוצה להביע ולהראות לה עד כמה אתה אוהב אותה, שליחה של פרחים, מארזי שוקולד ותכשיט מפנק לגמרי יוכלו להראות עד כמה היא האחת שלך וכמה אתה אוהב אותה.

אירועים

אולי יעניין אותך גם

5 רעיונות למתנה לבת הזוג שלך

בחירת מתנה מושלמת לבת הזוג יכולה להיות משימה מעט קשה, אך עם קצת מחשבה ותשומת לב, תוכל למצוא מתנה שתגרום לה להרגיש אהובה ומיוחדת. במאמר זה נציג 5 רעיונות למתנה

קרא עוד »