3 מתנות מגניבות לאירועים

כשעורכים אירוע, מגניב להביא לאורחים מתנות.

הן יכולות להיות אחידות לכולן, מופרדות בין בנים לבנות, או מספר מתנות מגוונות כדי שכל אחד יוכל לבחור מהמגוון.

כאשר אנו עורכים אירוע, במיוחד באירועי חברה או חתונות מאוד מושקעות, דבר מרענן שניתן לעשות הוא להביא לאורחים מתנות קטנות. רעיון זה משדרג את האירוע ולוקח אותו לרמה חדשה. האורחים יוצאים עם נפש מרוממת עקב העובדה שחשבו עליהם, השקיעו בהם מעבר, ובנוסף כמובן ישנה ההנאה מהמתנה עצמה. בכל הקשור להנאה מהמתנה, צריך לדעת לבחור כזו נכונה, שמתאימה לכמה שיותר אנשים ובנוסף שלא עולה יקר מדי.

 

סוג האירוע

ראשית, את אופי המתנה יש לסווג לפי סוג האירוע. לא כל מתנה שמתאימה לאירוע אחד, תתאים גם לאירוע עם כותרת אחרת. למשל, בברי מצוות המתנה תתאים יותר לילדים בגילאי המצווה, זאת לעומת אירועי חברה שם הקהל מבוגר יותר, ומצפה למשהו שאולי יכול לעזור לו בהקשר של העבודה.

 

אירועי חברה

באירועי חברה, מומלץ להביא לאורחים מוצרי פרסום של החברה עצמה. כלומר שעל המתנות יהיה הדפס עם הלוגו של החברה, או פרסום החברה באיזשהו אופן. המתנות המומלצות הן כאלו שיועילו לעובד גם בעבודה וגם בחייו האישיים. הרי, רוב האנשים מעדיפים שלא להשקיע מכספם על מוצרים שיעזרו להם ביום העבודה, והם יעריכו מאוד אם החברה בעצם תקנה בשבילהם את אותו מוצר.

 

תיקי גב

תיק בגודל 30 ליטר הוא מוצר קלאסי שכולנו צריכים. נכון, זהו לא חידוש או מתנה מודרנית יתר על המידה, אך זו מתנה נחוצה שתמיד מוערכת על ידי המקבל. תיק גב (עם הדפס החברה) יכול להיות משומש לאריזה ליום עבודה, בנוסף לחיים האישיים – טיולים, נסיעות, ימי סידורים.

 

בקבוקים וכוסות

בשנים האחרונות נהייתה מודעות גדולה יותר לסביבה. כתוצאה מכך, יותר אנשים משתמשים בבקבוקים וכוסות רב פעמיים גם כאשר הם מחוץ לביתם. במקום לבזבז בקבוקי פלסטיק או כוסות חד פעמיים, נכנסו לשוק מוצרים אשר ניתן לשטוף (או להכניס למדיח) ובכך להשתמש בהם שוב ושוב. גם מוצר זה ישמש את העובד ביום העבודה ומחוצה לו, ובנוסף יעריך את החברה על כך שהיא מעודדת שמירה על הסביבה.

 

חתונות

בחתונות, עקב ההשקעה הגדולה באירוע, לא נהוג להביא לאורחים מתנות יקרות מבחינה פיננסית, אלא מזכרות יקרות ערך או מצחיקות.

 

קריקטורות

קריקטורה כמזכרת לחתונה היא רעיון טוב ומגניב. הקריקטורה היא מצחיקה, ומנציחה את האירוע לאותו מוזמן במובן מסוים. ישנן שלל דרכים לחלק את הקריקטורה (לאחר שצוירה) – יכולה להופיע על פוסטר, כאפה, על חולצות ואף קריקטורה דיגיטאלית.

 

לסיכום

לסיכום, חלוקת מתנות באירועים היא מומלצת כל עוד קיים התקציב. המתנות משדרגות את החוויה לאותו מוזמן לאירוע, שיוצא בידיים מלאות במתנה שתשמח אותו. את המתנה יש להתאים לאירוע עצמו ולקהל.

 

כוסות

אולי יעניין אותך גם

חדר רחצה
טיפים לאירועים
ז'קוזי מתנפח כמתנה לבת זוג

מחפשים מתנה לבת הזוג לכבוד יום הולדת, יום האהבה או יום נישואין ונמאס לכם כבר להביא בכל פעם פרחים, שוקלד ותכשיטים? אנחנו ממליצים על מתנה

קרא עוד »